Vyhledávání zboží
mPenize

Gripy a omotávky

  

Výrobků na stranu: 15 30 60 Třídit podle:   Název   Cena
Strana | 1 2 |

Gripy a omotávky


Odyssey signature gripy Mike Aitken - vzorek složený z prstenců dobře drží a přitom je příjemný do ruky. Díky materiálu dobře drží. Přírubu je možné odříznout. barva černá Dodáváno včetně záslepek do řidítek

  
299

- gripy s aretačním zámkem - korkové gripy pohlcující vibrace - barva: bílo/modrá Váha - 83g/pár vč. zámků a víček

  
359

Dartmoor Evolution - gripy BMX stylu s klasickým designem a tvarem: - material Kraton - žebrovaný vzorek - vysoké příruby - záslepky do řidítek na šroub jsou součástí balení. Délka 147 mm Váha 151 g. (včetně záslepek) Barva: černá

  
235

Dartmoor Shamann  - lehké a komfortní gripy se zvýšenou přírubou pro MTB i BMX. Speciální design s logy Dartmoor a nový materiál činí úchop stabilní a komfortní, přitom ale není příliš měkký. Zároveň se zvýšila jejich odolnost. Záslepky do řidítek na šroub jsou součástí balení. Délka 150...

  
299

Dartmoor Icon gripy Lock on lehké a komfortní gripy s alu upínáním a alu koncovkami na řidítka. Individuální desing s logy Dartmoor a nový materiál činí úchop stabilní a komfortní s výbornou přilnavostí, přitom ale není příliš měkký. Zároveň se zvyšuje jejich odolnost. Na alu upínání...

  
499

Gripy s integrovaným skrytým Lock-on upínacím mechanismem ve středně vysoké přírubě. Speciální materiál TAKI zaručuje větší odolnost gripů proti otěru a přilnavost k ruce. Součástí balení jsou Alu CNC opracované  koncovky. Speciální materiál držátek lépe přilne k ruce. Thin - průměr 29...

  
490

Gripy s integrovaným skrytým Lock-on upínacím mechanismem ve středně vysoké přírubě. Speciální materiál TAKI zaručuje větší odolnost gripů proti otěru a přilnavost k ruce. Součástí balení jsou Alu CNC opracované  koncovky.

  
490

Macneil Houndstooth gripy - jedny z nejprodávanějších gripů. Mají jemný vzorek "psí zuby", který však pevně drží ruku. Materiál Kraton. Dodáváno včetně záslepek.

  
299

Gripy s jemným vzorkem z měkkého přilnavého materiálu. Velmi příjemné do ruky. Výborně drží ruku na řidítkách. Dodáváno v páru včetně záslepek do řidítek na šroub. Cena za pár.

  
299

Klasika freestylu a BMX, materiál Krayton, příruby, vroubkovaný desén perfektně a pohodlně drží. Dodáváno včetně záslepek do řidítek na šroub.

  
299

Signature gripy Jimmiho LeVana. Jemný "pískový" vzorek, spacery. Velmi dobře drží v ruce a je pohodlný. barva černá.  Dodáváno včetně záslepek do řidítek na šroub.

  
299

Signature gripy  Chase Hawka s jemným a přesto velmi dobře držící vzorek. Připravený žlábek na odříznutí příruby. - Přírubu je možné odříznou a gripy používat bez ní . Prodloužená délka 155 mm Průměr 32 mm Barva černá.  Dodáváno včetně záslepek do řidítek na šroub.

  
299

Odyssey signature gripy Aaron Ross s hladkým vzorkem - klávesnice počítače Díky materiálu dobře drží. Přírubu je možné odříznout. Délka 145 mm Dodáváno včetně záslepek do řidítek na šroub.

  
299

Odyssey Adam Banton 2 gripy Nová verze signature gripy Adama Bantona. "síťový" vzorek na držadlech a kytary na přírubách. Pozor - Odyssey ParEnds koncovky v ceně.

  
299

Odyssey Adam Banton Gripy dle Adama Bantona s jemným kytarovým vzorkem - No Comment, spacery, barva černá. Dodáváno včetně záslepek do řidítek na šroub.

  
299
                                                                                                                         

Výrobků na stranu: 15 30 60 Třídit podle:   Název   Cena
Strana | 1 2 |
Maniac Bike - Návrat na horní stránku
© 2002 - 2024 Maniac Bike, provozováno na systému Oxid e-shop
Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu provozovatele těchto stránek zakázáno.