Vyhledávání zboží
mPenize

Maziva a čistící prostředky

  

Výrobků na stranu: 15 30 60 Třídit podle:   Název   Cena
Strana | 1 2 |

Maziva a čistící prostředky


6% Motorex Bike Grease 100g Špičková vazelína s dlouhotrvajícím účinkem zvláště vhodná pro ložiska, náboje, hlavová složení a středy. Je vysoce odolná proti vodě, tlaku, oxidaci a stárnutí. Neporušuje elastomery a zabraňuje galvanické korozi.

  
299

Mazací prostředek na řetězy vhodný do prašného prostředí. Je vhodný také na všechny pohyblivé části kola, jako jsou kazeta, přehazovačka, přesmykač a bovdeny.

  
199

Mazací prostředek na řetězy určený do vlhkého počasí (deště, sněhu), ale perfektně poslouží i za suchého počasí.

  
89

Vysoce aktivní čistící prostředek na řetězy a jiné pohyblivé části kola, odstraňující mastnou špínu a staré oleje. Nezanechává rezidua. Neutrální k laku, plastům, pryžím.

  
299

Mazací prostředek na řetězy určený do vlhkého počasí (deště, sněhu), ale perfektně poslouží i za suchého počasí.

  
299

Mazací prostředek na řetězy určený do vlhkého počasí (deště, sněhu), ale perfektně poslouží i za suchého počasí.

  
199

Speciální olej pro vidlice Manitou Dorado, Sherman, Skareb a Black se systémem mazání Semi-Bath.

  
229

Vysoce aktivní čistící prostředek na řetězy a jiné pohyblivé části kola, odstraňující mastnou špínu a staré oleje. Nezanechává rezidua. Neutrální k laku, plastům, pryžím. Vhodný do praček na řetězy.

  
139

vazelína MOTOREX Carbon Grease 100g - popis: NOVINKA! Speciální vazelína pro karbonové komponenty. Oproti konkurenci neobsahuje písek a neodírá komponenty, je čirý. Pro upnutí karbonového komponentu stačí menší síla, čímž se snižuje riziko poškození karbonové stěny (sedlovky, rámu,...

  
469

čistič kol Cyklostar 1l - popis: Cyklostar „original“ – nová vylepšná receptura! Nové funkční balení! Profesionální a jedinečný prostředek na čištění a údržbu jízdních kol. Snadno, rychle a pohodlně odstraňuje nečistoty a mastnotu z povrchu jízdních kol. Maximální účinnost, snadná aplikace....

  
199

-leštěnka MOTOREX Bike Shine 500ml - popis: MOTOREX BIKE SHINE – rozprašovač 500ml je ochranný a leštící prostředek na rámy. zajišťuje vysoký lesk, ochraňuje lak a oživuje barvy. ochranný sprej, který vytváří perfektní lesk. je vodoodpudivý s antistatickými vlastnostmi, chrání...

  
299

čistič přileb MOTOREX HelmetCare 200ml - popis: Pěna na čištění polstrování helmy, která vytahuje pot a mastnotu z polstrování helmy, zanechává příjemný, čerstvý odér. Bez potřeby vyjímání polstrování ven z helmy si helma zachovává původní nastavení a navyklý komfort.

  
199

olej-odrezovač MOTOREX Antirust 500ml - popis: Odstraňovač rzi a uvolňovač šroubů s mimořádně pronikavým účinkem. Uvolňuje zarezlé kovové díly. Chrání proti korozi a nevpouští vlhkost. Odstraňuje korozi, odpuzuje vodu, promazává. Objem: 500ml

  
239

olej-spray MOTOREX 300ml Dry Lube - popis: Olej na řetězy vhodný do prašného prostředí. Na všechny otevřené pohyblivé části kola - řetěz, kazetu, přehazovačku, přesmykač, bovdeny.

  
299

vazelína MOTOREX Bike Grease 850g - popis: Špičková zelená vazelína s dlouhotrvajícím účinkem, zvláště vhodná pro ložiska, náboje, hlavová složení a středy. Je vysoce odolná proti vodě, tlaku, oxidaci a stárnutí. Neporušuje elastomery a zabraňuje galvanické korozi.

  
599
                                                                                                                         

Výrobků na stranu: 15 30 60 Třídit podle:   Název   Cena
Strana | 1 2 |
Maniac Bike - Návrat na horní stránku
© 2002 - 2024 Maniac Bike, provozováno na systému Oxid e-shop
Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu provozovatele těchto stránek zakázáno.