Vyhledávání zboží
mPenize

  

Výrobků na stranu: 15 30 60 Třídit podle:   Název   Cena
Strana « | 2 3 4 |


Klasika freestylu a BMX, materiál Krayton, příruby, vroubkovaný desén perfektně a pohodlně drží. Dodáváno včetně záslepek do řidítek na šroub.

  
299

Odyssey Adam Banton Gripy dle Adama Bantona s jemným kytarovým vzorkem - No Comment, spacery, barva černá. Dodáváno včetně záslepek do řidítek na šroub.

  
299

Odyssey Adam Banton 2 gripy Nová verze signature gripy Adama Bantona. "síťový" vzorek na držadlech a kytary na přírubách. Pozor - Odyssey ParEnds koncovky v ceně.

  
299

Signature gripy Jimmiho LeVana. Jemný "pískový" vzorek, spacery. Velmi dobře drží v ruce a je pohodlný. barva černá.  Dodáváno včetně záslepek do řidítek na šroub.

  
299

Gripy s jemným vzorkem z měkkého přilnavého materiálu. Velmi příjemné do ruky. Výborně drží ruku na řidítkách. Dodáváno v páru včetně záslepek do řidítek na šroub. Cena za pár.

  
299

Odyssey Chase Hawk plášť Elitní pneu značky Odyssey ryhlá a široká pneu. Ultra rychlý vzorek inspirovaný motocykly - drážky pro záběr a hladká střední část pro minimální valivý odpor. 100 psi Dual Ply vrstvy chrání boky pneu. Specifikace: 20 x 2.40" šířka...

  
669

Odyssey Chase Hawk plášť Elitní pneu značky Odyssey ryhlá a široká pneu. Ultra rychlý vzorek inspirovaný motocykly - drážky pro záběr a hladká střední část pro minimální valivý odpor. 100 psi Dual Ply vrstvy chrání boky pneu. Specifikace: rozměr 20 x 2.20" šířka...

  
669

Odyssey R32 Freestyle BMX vidlice Odyssey R32 pro nejtvrdší ježdění. Váha 885g. Superpevná vidlice Odyssey R32 má předělané nohy vidlice které jsou zůžené pro lepší grindování a patky upravené pro snažší motáž hubguardů. Krk vidlice je odolnější a obsahuje kroužek...

  
3299
                                                                                                                         

Výrobků na stranu: 15 30 60 Třídit podle:   Název   Cena
Strana « | 2 3 4 |
Maniac Bike - Návrat na horní stránku
© 2002 - 2024 Maniac Bike, provozováno na systému Oxid e-shop
Šíření obsahu je bez předchozího souhlasu provozovatele těchto stránek zakázáno.